“Navoiy neft bazasi” MChJ Zarafshon filialida manfaatlar to’qnashuviga yo’l qo’yilib, 866,3 tonna neft mahsulotlari o’zlashtirildi.
“O’zbekneftgaz” AJ xabariga ko’ra, jamiyatning Moliyaviy va komplayens nazorat departamenti “Navoiy neft bazasi” MChJda o’rganish o’rnatish . Jarayonda neft mahsulotlarining saqlanishi, iste’molchiga ko’maklashish, debitorlik, kreditor qarzdorliklar bilan ko’plab noo’rin qonun hujjatlari, amaldagi neft mahsulotlarining saqlanishi, amalga oshirilishi aniqlangan.
shaxsiy, jamiyatning Zarafshon filiali boshlig’i Ye.To’xtamuratov, filialning muvaffaqiyati bosh hisobchilari R.Umarov va J. Amantayev tomonidan berilgan manfaatlar to’qnashuviga yo qo’yib, 8 ta xususiy AYoQning interaktiv kartalariga jami 4 mlrd 110,8 mln. m pul mablag’lari sun’iy ravon hamda 866 tonna neft mahsulotlari o’zlashtirilgan.
25 yanvar holatiga Zarafshon filiali sexi boshligi O’. 3ta FYoTShda esa 5,1 mln so’mlik 516 litr neft mahsulotining kamomadi aniqlangan.

В Зарафшанском филиале ООО” Навоийская нефтяная база ” допущен конфликт интересов и освоено 866,3 тонны нефтепродуктов.
Как сообщили в АО “Узбекнефтегаз“, департамент финансового и комплаенс-контроля общества провел исследование в ООО” Навоийская нефтяная база”. В процессе были выявлены многочисленные несоответствия законодательства, хранения, реализации нефтепродуктов действующим нормативным правовым актам, связанным с хранением нефтепродуктов, оказанием помощи потребителю, дебиторской, кредиторской задолженностью.
личный, руководитель Зарафшанского филиала общества Ye.To он хтамуратов, главный бухгалтер успеха филиала Р.Умаров и Дж. В результате конфликта интересов, выданного амантаевым, интерактивные карты 8 частных банков получили в общей сложности 4 млрд. 110,8 млн. долларов США. м денежные средства освоены искусственно, а также 866 тонн нефтепродуктов.
По состоянию на 25 января начальник цеха Зарафшанского филиала. По 3 Фетшам выявлен дефицит 516 литров нефтепродуктов на сумму 5,1 млн. сумов.