Navoiy viloyat Xalq taʼlimi mudirining haydovchisi pora bilan qoʻlga tushdimi
Navoiy viloyat Xalq taʼlimi mudirining haydovchisi pora bilan qoʻlga tushgan, hozircha mudirga qarshi koʻrsatma berilmagan.
Yangi Oʻzbekistonda haydovchilar ham poraxoʻr boʻlib ketdi-eeee.
Navoiy viloyat xalq taʼlimi boshqarmasi quyidagilarni maʼlum qiladi.
Boshqarma va tizimdagi barcha darajadagi rahbar, xodimlar xizmat mavqeyidan shaxsiy manfaat yoʻlida, gʻarazli maqsadlarda foydalanmaslik, korrupsiyaga yoʻl ochuvchi xatti-harakatlar sodir etmaslik boʻyicha bir necha marotaba ogohlantirilganiga qaramasdan, boshqarma haydovchisi N.T. oʻz shaxsiy manfaatini koʻzlab pora olgan paytida huquqni muhofaza qiluvchi organlar tomonidan qoʻlga olingan.
Hozirda vakolatli organlar tomonidan mazkur holat yuzasidan dastlabki surishtiruv ishlari olib borilmoqda. Vaziyatga oydinlik kiritilgach, natijasi boʻyicha toʻliq maʼlumot taqdim etiladi.

Водитель завотделом народного образования Навоийской области попался на взятке
Водитель Навоийского областного управления народного образования был задержан за взятку, показания против него пока не даны.
В новом Узбекистане водители тоже стали взяточниками-eei.
Управление народного образования Навоийской области сообщает следующее.
Несмотря на неоднократные предупреждения руководителя всех уровней управления и системы о том, что сотрудники не используют служебное положение в корыстных, корыстных целях, не совершают действий, способствующих коррупции, водитель управления Н.T. был задержан правоохранительными органами во время получения взятки в корыстных целях.
В настоящее время компетентными органами по данному факту проводится предварительное расследование. Как только ситуация прояснится, будет предоставлена полная информация о результате.
Сотрудниками УВД и УВД по городу Навои пресечена торговля людьми
В Бухаре футбол дошел до драки
Они совершали преступления, связанные с коррупцией и злоупотреблением служебным положением. Об этом сообщил прокурор Навоийской области Бахтиер Ахмедов…